Flaga Wielkiej Brytani Flaga Norwegii Flaga Niemiec Flaga Słowacji Flaga Litwy Flaga Szwecji
morad@morad.pl +48 58 694 91 50 +48 58 694 91 51 +48 609 772 466

O Firmie Morad

  • biuro Morad
  • siedziba morad

Morad – profesjonalne systemy oraz profile aluminiowe

Firma Morad specjalizuje się w produkcji i dystrybucji systemów aluminiowych i szklanych. Morad to nowoczesne przedsiębiorstwo, dla którego priorytetami są proces nieustannego doskonalenia, odpowiedni dobór asortymentu oraz optymalne zarządzanie siecią logistyczną w kraju i za granicą. Jesteśmy rzetelni i skrupulatni w produkcji zarówno pojedynczych profili, jak i całych systemów, np. fasad aluminiowych.


Nasze systemy i profile aluminiowe znajdują zastosowanie w wielu branżach. Wzbogacają konstrukcje i usprawniają funkcjonowanie budynków biurowych, gabinetów lekarskich, urzędów, banków oraz nowoczesnych lokali mieszkalnych. Jako producent znany na Polskim rynku cieszymy się Państwa zaufaniem i wierzymy, że poprzez ciągły rozwój i ulepszanie naszych technologii będziemy zawsze w stanie sprostać Państwa wymaganiom.

Co wyróżnia naszą ofertę:

  • Jakość
  • Zasięg działań
  • Elastyczność
  • Rozwój
  • Profesjonalizm
  • Sukces

PRODUCENT INNY NIŻ WSZYSCY

Atrakcyjność firmy opiera się na 20-letnim doświadczeniu owocującym w dostarczanie nowych, ekonomicznych rozwiązań dla branży budowniczej. Koncentrujemy się na ciągłym podwyższaniu kompetencji naszej kadry, która robi wszystko, by świadczyć usług na światowym poziomie i być na bieżąco ze wszystkimi zmianami na rynku. Nasze systemy aluminiowe cieszą się ogromnym powodzeniem i uznaniem, a poprzez szeroką gamę możliwych zastosowań jesteśmy obecni prawie na każdym kroku. Profile aluminiowe, których jesteśmy producentem, są starannie wytwarzane z materiałów wysokiej jakości. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące naszych systemów i profili aluminiowych, czekamy na Państwa uwagi i komentarze dotyczące działania naszych systemów i profili. Postaramy się również odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące naszych profili i systemów aluminiowych oraz innych wyrobów, których jesteśmy producentem.

Jako lider wśród producentów aluminiowych systemów i profili, na przestrzeni lat otrzymywaliśmy liczne wyróżnienia i nagrody: w latach 2006, 2007, 2008 i 2009 tytuł „Gazeli Biznesu”, a w 2008 roku wyróżnienie „Perła Kaszub” przyznane przez Starostę Kartuskiego za ciągły rozwój przedsiębiorstwa i wieloletnie świadczenie usług o wysokim standardzie.
Posiadamy aż 9 odddziałów w różnych rejonach Polski, dodatkowo mamy 2 oddziały zagraniczne, zlokalizowane na Słowacji, w Czechach, a także na Litwie. Główną siedzibą firmy Morad jest placówka, znajdująca się w Kartuzach w województwie pomorskim.
Jesteśmy producentem wytrzymałych i profesjonalnych towarów. Produkujemy systemy i profile na zamówienie, umiejętnie dostosowując się do potrzeb rynkowych. Obsługując firmy, przedsiębiorstwa i duże korporacje wyrobiliśmy sobie markę profesjonalnego producenta. Nie staramy się wprowadzać naszego towaru na rynek detaliczny, dzięki czemu nasze usługi i produkty mają dla klienta charakter prestiżowy.

ZAINTERESOWANIE NASZYMI PRODUKTAMI

Systemy Aluminiowe
86%
Systemy Szkła Hartowanego
82%
Systemy Lamelowe
78%
Systemy Przeciwsłoneczne
75%
Systemy Wentylacyjne
68%

Nasi Partnerzy


Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe

sapa logo
geze logo
renson logo
assa abloy logo
albatros aluminium logo
master logo
stac logo
dvg logo
dvg logo

Szeroka gama produktów dla Twojej firmy!

Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...

Powrót Do Góry